Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 2009

За повідомленням та запрошенням Львіського науково-дослідного інституту судових експертиз, 10-11 червня 2021 у місті Львові відбудеться «І Всеукраїнський Форум судових експертів» за участю керівництва Міністерства юстиції України. Під час Форуму планується обговорити: 1) Роль та значення судової експертизи, як складової судової системи, 2) Стратегію подальшого розвитку судової експертизи в Україні та прийняти Резолюції за наслідками проведення Форуму.

Місце та час проведення Форуму:

✅10 червня 2021 о 18.00 год – Будинок вчених, вечірній прийом з нагоди відкриття Форуму (Pre-Forum dinner), (вул. Листопадового Чину, 6, м. Львів).

✅ 11 червня 2021 о 10.00 год – Відкриття Форуму. Дзеркальний зал Львівського національного університету імені Івана Франка (участь за запрошенням, з підстав карантинних обмежень).

✅11 червня 2021 о 10.00 год Park. Art of Rest (вул. Вітовського, 43 А, м. Львів) - (участь за попередньою реєстрацією, з підстав карантинних обмежень).

Електронна реєстрація учасників: https://cutt.ly/AnzqIKS 

Організатор: Львівський науково - дослідний інститут судових експертиз

Панельні дискусії Форуму:

✅Роль та значення судової експертизи, як складової судової системи, учасниками якої виступлять представники судової та правоохоронної системи, законодавчої та виконавчої гілок влади, наукового середовища, судово – експертної спільноти.

✅ Стратегічна сесія за участю представників судово - експертної спільноти, керівники інститутів судових експертиз, та представлення їх результатів.

✅Прийняття Резолюції за наслідками проведення Форуму.

✅ Закриття Форуму за участю керівництва Міністерства юстиції України.

Фахова професійна дискусія Форуму об’єднає представників органів усіх гілок державної влади, представників судово-експертної спільноти, наукового середовища та практикуючих юристів.

Запрошуємо до реєстрації участі у Форумі та приїзду у культурну столицю України!

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних правил.

За словами директорки Львівського науково-дослідного інституту судових-експертиз Оксани Куманської-Нор: «Сьогодні на Львівщині усі правоохоронні органи представлені новопризначеними очільниками, фаховими представниками правничої професії, з абсолютно свіжим і новим підходом до роботи і бажанням отримати реальний результат. Крім того, сьогодні, як ніколи, за багато років є відчутний інтерес зі сторони держави, в особі керівництва Міністерства юстиції України, за участю яких і планується відкриття Форуму, в реальних і як найшвидших позитивних змінах у питанні реформування правового інституту судових експертиз, як складової судової реформи. Розвиток нашої держави вимагає появи на її арені Форумів нового формату, професійного наповнення і нових площадок для комунікації, зокрема у питаннях впровадження успішної судової реформи, і приємно та одночасно відповідально, що започаткування цього Форму відбуватиметься саме у місті Львові. Ми готові щорічно приймати гостей у нашому місті і демонструвати фахову і результативну дискусію».

На думку Маркіяна Мальського, адвоката, керівника Західноукраїнської філії АО Arzinger, д.ю.н., Почесного консула Австрії у Львові «Проведення судових експертиз потребує подальшої системної роботи зі сторони усіх стейкхолдерів процесу. Користувачами судових експертиз є як правоохоронні органи, так і адвокати, суди, фізичні та юридичні особи. Відповідно для кращого забезпечення дотримання прав та свобод, а також досягнення верховенства права в Україні необхідно вислухати усіх зацікавлених та сформувати пропозиції щодо покращення існуючої ситуації. Форум матиме такий практичний аспект, адже планується укладення відповідної резолюції, яку буде напрацьований спільно внаслідок проведення стратегічної сесії експертами, правоохоронцями, народними депутатами, адвокатами, суддями та науковцями. Форум відбуватиметься щорічно і дуже приємно бути його співзасновником, як і колись вдалось заснувати Західноукраїнський юридичний форум, який ставши основною юридичною щорічною подією у регіоні, цьогоріч відзначатиме уже свою 10-ту річницю».

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).