Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 298

Вища рада правосуддя продовжує налагоджувати партнерську взаємодію з провідними юридичними вищими навчальними закладами України. Сьогодні Голова ВРП Андрій Овсієнко та ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Тацій підписали Меморандум про співробітництво. Цей документ є правовою основою для співпраці у галузі аналізу законодавства, наукових досліджень, організації тематичних навчальних заходів, публічних правових дискусій.

У зустрічі також взяли участь член Вищої ради правосуддя, Секретар Третьої Дисциплінарної палати Лариса Швецова, перший проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрій Битяк і проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з наукової роботи Анатолій Гетьман.

Учасники зустрічі наголосили, що науково-дослідна діяльність становить спільний інтерес, і тісна взаємодія буде корисною для обох інституцій. Університет і ВРП домовилися разом аналізувати проєкти законодавчих актів, які стосуються утворення, реорганізації чи ліквідації судів, судоустрою і статусу суддів, а також організовувати спільні науково-практичні конференції, семінари і «круглі столи» та інші заходи для обговорення актуальних питань застосування законодавства, діяльності правових інституцій.

Вища рада правосуддя засвідчила готовність забезпечити проходження студентами, аспірантами, докторантами, науковими та науково-педагогічними працівниками Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого навчальної, науково-дослідної, переддипломної практики та збір матеріалів для підготовки наукових робіт.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого готовий залучати членів Вищої ради правосуддя до навчального процесу.

Як повідомлялося раніше, у 2020 році Вища рада правосуддя підписала меморандуми про співробітництво з Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним університетом «Одеська юридична академія».

Історія Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого починається ще з XIX століття. Університет займає передові позиції у вітчизняній юридичній освіті, є підписантом Великої хартії університетів та членом Асоціації європейських університетів і Європейської організації публічного права.

Вища рада правосуддя


За інформацією Судова влада України

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).