Оголошення

Редакція надає сприяння у пошуку експертів або фахівців для проведення психологічної, товарознавчої експертизи, досліджень на поліграфі.

Тел.: 0934767260

Перегляди: 717

18 грудня 2020 року в період часу з 10.00 до 14.00 відбудеться Правовий online практикум: Компенсація моральної шкоди - практика Верховного Суду та особливості проведення судової психологічної експертизи. Практикум акредитовано Національною асоціацією адвокатів України. Адвокати-учасники отримують підвищення кваліфікації та зарахування 4 залікових балів. Контакти організаторів: сайт www.rd.ua/ua, телефон 0 800 751 770. Організаторами заходу є юридичний журнал "Право України", юридичний портал : Ratio Decidendi.

Для довідки: Правові практикуми - це діюча інформаційна платформа з підвищення кваліфікації суддів, адвокатів, прокурорів, інших правників. Проект створено аби забезпечити сталість та єдність судової практики в Україні. Під час карантинних обмежень усі заходи відбуватимуться в онлайн форматі.

Оплатити участь: https://rd.ua/practicums/actual/71 

Забронювати участь: https://rd.ua/practicums/actual/booking/71 

Увага! Вартість онлайн-участі - 600 гривень, у тому числі із адвокатськими балами. Для адвокатів учасників АТО/ООС, інвалідів I та II групи участь в онлайн заходах з підвищення кваліфікації (тренінги, практикуми) є безкоштовною. У разі, якщо адвокату необхідні адвокатські бали, він оплачує лише адміністративний внесок (пункт 38 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України) у розмірі 47,23 грн. за один заліковий бал. Кошти за адміністративний внесок перераховуються на рахунок ВША НААУ.

ПРОГРАМА ПРАКТИКУМУ

09.30-10.00 Реєстрація учасників

10.00-11.30 Практика Верховного Суду у справах про компенсацію моральної шкоди

Крат Василь Іванович – суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду, доцент кафедри цивільного права №1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидат юридичних наук

11.30-11.40 Запитання та відповіді

11.40-12.30 Перерва

12.30-13.50 Судово-психологічна експертиза у справах про відшкодування моральної шкоди

Назаров Олег Анатолійович – судовий експерт психолог, поліграфолог, кандидат психологічних наук, доцент, дійсний член секції судово-психологічної експертизи Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, директор Київського міжнародного судово-експертного інституту психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, головний редактор наукового online журналу "Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці", член Товариства психологів України, Всеукраїнської науково-дослідної експертної спілки, доцент (за сумісництвом) кафедри кримінального права, процесу і крміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія". Контактний телефон: 093 476 72 60.

13.50-14.00 Запитання та відповіді

Додатково, Переказати кошти для допомоги Збройним Силам України та гуманітарної допомоги з платіжної картки 

Традиційно, нагадуємо користувачам журналу, що науковий журнал запроваджив надання послуг «Консультація»: запит на проведення судово-психологічної експертизи за різними підставами, у тому числі відшкодування моральної шкоди завданою військовими злочинами, із застосуванням поліграфа на замовлення зацікавлених осіб, суду, правоохоронних органів згідно процесуальних кодексів. - URL: http://expertize-journal.org.ua/konsultacia Телефон для термінового дзвінка судовому експерту: +38 093 476 72 60 (Viber, Telegram, Whatsapp).

Звертаємо увагу, організація проведення професійних консультацій всім зацікавленим, здійснюється членом Президії Науково-консультативної та методичної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України, головним редактором журналу, атестованим судовим експертом психологом (поліграфологом), кандидатом психологічних наук, доцентом Назаровим Олегом Анатолійовичем. 

В 2023 року виповнилося 10 років викладання головного редактора журналу Назарова Олега Анатолійовича для суддів, помічників суддів, секретарів та працівників апарату судів, які підвищували свою кваліфікацію в Національній школі суддів України протягом 2013-2023 років. З цієї нагоди Назаров О.А. був відмічений Почесною грамотою Національної школи суддів України за підготовку високваліфікованих кадрів для системи правосуддя. Багато проведено було підготовлених корисних та цікавих тем в галузі судової експертизи, судово-психологічної експертизи, основ психології та застосування поліграфа, опитування дитини. В тому числі багато тем було напрацьовано для адвокатської аудиторії (справи щодо відшкодування моральної шкоди, визначення місця мешкання дитини, угоди з вадами волі, застосування поліграфа тощо). Для замовляння вебінару, тренінгу спеціальної тематики в галузі судової експертизи звертайтесь за телефонами редакції журналу: +38093 476 72 60. 

Офіційній Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи, судового експерта психолога (поліграфолога) Назарова О.А. (свідоцтво Міністерства юстиції України від 09.07.2020 №2035) 

Офіційний Інтернет-сайт щодо призначення та проведення судово-психологічної експертизи із застосуванням поліграфа, тестувань на поліграфі в Україні за міжнародними стандартами (поліграф EyeDetect, розробник Converus Inc., USA)

Продаж портативного обладнання для поліграфа Mobi підлокітники Polygraph в Україні (Схвалено президентом Міжнародного співтовариства поліграфологів, ISOPE, США)

В Україні затверджена кваліфікаційна характеристика професії «Поліграфолог» та 25 жовтня 2021 року уведена сама професія «Поліграфолог» змінами № 10 до Національного класифікатора професій ДК 003:2010

Надання послуг щодо розробки та проведення групових тренінгових занять за різними напрямами судово-психологічної експертизи в сучасному судочинстві, у тому числі із застосуванням поліграфа 

Незалежній не державній професійній атестованій судово-психологічній експертизі в Україні бути: історія однієї перемоги або про можливість призначення першої недержавної професійної атестованої судово-психологічної еспертизи з 09 липня 2020 року 

Електронна бібліотека судді, адвоката, психолога, батьків: «Допит, опитування дитини в суді». Методичні рекомендації, нормативні документи, постанови Верховного Суду 

Огляд змін до законодавства України: процесуальний статус спеціаліста у кримінальних провадженнях про кримінальні проступки з 1 липня 2020 року  

Електронна бібліотека правозахисника України. Серія: Застосування рішень Європейського суду з прав людини в українському судочинстві 

Електронна бібліотека судді України: квітень 2020 року (більше 70 книг) 

Колекція зразків клопотань про відкладення розгляду справи у зв’язку із впровадженням карантину та типові зразки заяв, які подаються до суду станом на 20 березня 2020 та оголошення ДСА України від 19 березня 2020 

І на останок щодо професійного розвитку, актуальні вакансії можна переглянути на сайті - Jooble (потрібно на тиснути, щоб перейти за посиланням).